Levný antikvariát


Bibliofilie / Podpisy

Hitchcock Edward B.
 Zasvětil jsem život míru

podpis autora na titulu!!
Životopis Edvarda Beneše
Jaroslav Podroužek, Praha 1947
342 stran, pův.celoplát.vazba 8°
Stav: dobrý

Objednat 99,- Kč


Kolková Šárka
 Mluvit se naučíte mluvením

dedikace autorky na titulu
Trojan, Brno 1997
82 stran, pův.brož. 8°
Stav: dobrý

Objednat 39,- Kč


Hora Josef / Liesler Josef
 Zápisky z nemoci

Melantrich, Praha 1946
5 pův.lito J.Liesler
94 stran, pův.vazba s přebalem 8°
Stav: dobrý

Objednat 99,- Kč



 Život a dílo Josefa E.Jankovce

podpis Josefa Jankovce na obálce
obsahuje č/b foto
26 stran, pův.brož. 8°
Stav: dobrý

Objednat 65,- Kč


Vránek Čestmír
 Tvůrci

podpis autora na titl.listu!
Sokolská župa východoslovenská, Košice 1932
41 stran, pův.brož. 8°
Stav: dobrý

Objednat 55,- Kč


Šrámek Fráňa
 Sláva života

Fr.Borový, Praha 1919
vazba a typo V.H.Brunner
156 stran, pův.vazba 8°
Stav: dobrý, na titulu vlast.razítko

Objednat 149,- Kč


Klein Josef
 Podobenství

podpis autora na titulu!
Miloslav Nodl, Žatec 1935
obálka a typo Jan Hudec
50 stran, pův.brož. 8°
Stav: dobrý

Objednat 75,- Kč


Hrbek František
 Ztracenec krásy

dedikace autora na předtitulu!
Bratři Řimsové, Blatné 1948
kresby V.Polívka
80 stran, pův.brož. s přebalem 8°
Stav: dobrý

Objednat 69,- Kč


Hromádka J. L.
 Dostojevskij a Masaryk

dedikace autora na předtitulu!
Vydavatelské oddělení YMCA, Praha 1931
64 stran, pův.brož. 8°
Stav: dobrý

Objednat 75,- Kč


Peerová Helena
 Vyznání

podpis autorky na titulu!
Bibliotéka fondu J.Zeyera, Praha 1937
68 stran, pův.brož. 8°
Stav: dobrý

Objednat 55,- Kč


Eiselt Bohumil / Bojar Pavel
 Diamantové hory

podpisy autorů na předtitulu!
Čs.spisovatel, Praha 1955
množství č/b foto
400 stran, pův.vazba 8°
Stav: dobrý

Objednat 75,- Kč


Nohejl Miroslav
 Odvrácená tvář

dedikace autora na předtitulu!
Krajské nakl., Plzeň 1964
124 stran, pův.vazba s přebalem 8°
Stav: dobrý

Objednat 69,- Kč


Gorlová Anežka
 Struny života

dedikace autorky na titulu!
Čs.spisovatel, Praha 1975
248 stran, pův.vazba s přebalem 8°
Stav: dobrý

Objednat 55,- Kč


Otradovicová Jarmila
 Hrdinství je prosté

podpis autorky na titulu!
Naše vojsko, Praha 1960
220 stran, pův.vazba s přebalem 8°
Stav: mírně po okrajích opotřebený přebal

Objednat 79,- Kč


Hájek Jiří
 Literatura a život

dedikace autora na předtitulu!
Čs.spisovatel, Praha 1955
330 stran, pův.vazba s přebalem 8°
Stav: dobrý

Objednat 65,- Kč


sborník
 Archy 5.

J.V.Florian, Stará Říše 1946
ilustrace M.Florian a A.Strnadel
48 stran, volné listy v pův.obálce 8°
11 x 15 cm
Stav: nekompletní-chybí 6 stran : Cayrol/ Báseň a redakční zadina /J.V.F./, jinak dobrý stav

Objednat 39,- Kč


sborník
 Archy 9.

J.V.Florian, Stará Říše 1947
orig.příloha O.Lange
36 stran, volné listy v pův.obálce 8°
11 x 15 cm
Stav: nekompletní-chybí 14 stran : R.Guardini - Duše
otřepený horní okraj hřbetu obálky, jinak dobrý stav

Objednat 39,- Kč


Funk Ferdinand
 Jacobius Zieliwsky

dedikace autora na titulu!
nákladem vlastním, Brno 1936
vevázané obě části obálky
22 stran, celoplát.vazba 8°
Stav: velmi dobrý

Objednat 89,- Kč


Bár Zdeněk
 Hořký dech

dedikace auto na titulu!!
Básně let 1929-1930
Iskra, Hrabyně 1931
52 stran, pův.celoplát.vazba 8°
Stav: velmí dobrý

Objednat 59,- Kč


Bár Zdeněk
 Sen ve stínu

dedikace autora na titulu!!
Moravské kolo spisovatelů, Brno 1940
56 stran, pův.brož. 8°
Stav: obálka mírně ušpiněná

Objednat 59,- Kč


Pražák Albert
 T.G.Masaryk

Družstevní práce, Praha 1947
5 č/b foto Josef Sudek
3 kresby K.Svolinský
50 stran, pův.vazba s přebalem 8°
Stav: mírně opotřebený přebal jinak dobře zachováno

Objednat 99,- Kč


Frejka Jiří / Trnka Jiří
 Outěchovice

Vyšehrad, Praha 1942
pův.lito a ilustrace Jiří Trnka
250 stran, poloplát.vazba 8°
Stav: skvrnité desky, jedna stránka natržená

Objednat 499,- Kč


Bor Jan O.
 Ocúny hald / Brennpartie

dedikace autora!
Ze života na ostravských haldách
Adolf Talpa, Mor.Ostrava 1932
č/b celostrán.linoleoryty J.Satory
210 stran, poloplát.převazba 8°
Stav: plátno na hřbetě na jedné straně natržené,desky po okrajích lehce odřené

Objednat 149,- Kč


Jesenický R.
 V nový život

podpis autora na předtitl.listu!
Ad.Tománek ISKRA, Opava 1948
frontispis, obálka Karel Dudič
148 stran, pův.vazba s přebalem 8°
Stav: odřený a po okrajích otřepený obal

Objednat 59,- Kč


Kovanda Stanislav
 Po desíti letech

podpis autora na titulu!
nákladem autora, Zábreh n.M. 1907
70 stran, poloplát.převazba 8°
Stav: dobrý

Objednat 69,- Kč