Levný antikvariát


Umění

Čapek Karel
 O umění a kultuře III.

pouze III.díl
Čs.spisovatel, Praha 1986
920 stran, pův.vazba s přebalem 8°
Stav: dobrý

Objednat 65,- Kč


kolektiv autorů
 Malíři a sochaři UB 1948

Umělecká Beseda, Praha 1948
soubor č/b 37 reprodukcí
52 stran, pův.brož. 8°
Stav: obálka na přední straně kousek odřená

Objednat 45,- Kč


kolektiv autorů
 Umění středověku

Odeon, Praha 1969
1046 č/b a 36 bar. reprodukcí
474 stran, pův.vazba s přebalem 4°
Stav: dobrý

Objednat 149,- Kč


Descargues Pierre
 Ferdinand Léger

SNKLHU, Praha 1960
64 č/b a 6 bar. příloh
116 stran, pův.brož. 8°

Objednat 69,- Kč


Poche Emanuel
 Uměleckoprůmyslové museum v Praze

Národní podnik Čedok, Praha 1955
množství č/b vyobrazení
nestr, pův.vazba s přebalem 8°
Stav: přebal po okrajích místy odřený

Objednat 75,- Kč


kolektiv autorů
 Analogon 17 - Tvorba a morálka

Sdružení Analogonu, Praha 1996
množství č/b vyobrazení
104+XVI., pův.sešit 4°
Stav: dobrý

Objednat 89,- Kč


kolektiv autorů
 Analogon 11 - Humor a imaginace

Sdružení Analogonu. Praha 1994
množství č/b vyobrazení
96+XVI., pův.sešit 4°
Stav: dobrý

Objednat 89,- Kč


Neumann Jaromír
 Auguste Renoir

SNKLU, Praha 1963
Malá galerie sv.2
48 barev. a 7 č/b reprodukcí
85 stran, pův.vazba s přebalem 8°
Stav: dobrý

Objednat 49,- Kč


Novák Luděk
 Rudolf Kremlička

SNKLU, Praha 1964
Malá galerie sv.3
45 barevných reprodukcí
79 stran, pův.vazba s přebalem 8°
Stav: dobrý

Objednat 49,- Kč


Neumann Jaromír
 Pieter Bruegel

SNKLU, Praha 1965
Malá galerie sv. 4
46 bar. vyobrazení
88 stran, pův.vazba s přebalem 8°
Stav: dobrý

Objednat 55,- Kč


Krsek Ivo
 Tizian

Odeon, Praha 1976
Malá galerie sv.17
43 barev. a 2 č/b reprodukce
79 stran, pův.vazba s přebalem 8°
Stav: dobrý

Objednat 55,- Kč


Míčko Miroslav
 Paul Cézanne

Odeon, Praha 1970
Malá galerie sv.8
45 barev. a 3 č/b reprodukce
82 stran, pův.vazba s přebalem 8°
Stav: dobrý

Objednat 55,- Kč


Fiala Vlastimil
 Henri Matisse

Odeon, Praha 1967
Malá galerie sv.6
46 barevných reprodukcí
80 stran, pův.vazba s přebalem 8°
Stav: dobrý

Objednat 55,- Kč


katalog / catalogue
 Illustrated catalogue of Chinese art in London

Volume I. Bronze
Chinese organizing committee, Nanking China 1936
108 č/b vybrazení
text anglicky a čínsky
102 stran, pův.vazba s přebalem 4°
Stav: přebal poškozený, vazba na hřbetě mírně ušpiněná a odřená

Objednat 79,- Kč


Šindelář Dušan
 Jistoty umění

Odeon, Praha 1979
16 barevných příloh
131 stran, pův.vazba s přebalem 8°
Stav: dobrý

Objednat 59,- Kč


Lamač Miroslav
 Myšlenky moderních malířů

NČSVU, Praha 1968
množství č/b vyobrazení
441 stran, pův.vazba s přebalem 8°
Stav: přebal místy natržený, na zadní straně kus chybí

Objednat 89,- Kč


Hlaváček Luboš
 Současná kresba

Odeon, Praha 1976
8 barev. a 23 č/b reprodukcí
71 stran, pův.brož 16°
Stav: razítka knihovny

Objednat 35,- Kč


Mašín Jiří
 Aristide Maillol

SNKLHU, Praha 1960
64 č/b vyobrazení na příl.
114 stran, pův.brož.8°
Stav: dobrý

Objednat 89,- Kč


Mráz Bohumír
 Fernand Léger

Odeon, Praha 1979
Malá galerie sv.21
45 barevných reprodukcí
81 stran, pův.vazba s přebalem 8°
Stav: 1/2 strany 43 utržena a chybí

Objednat 55,- Kč


Piovene Guido / Marini Remigio
 Veronese

Paolo Veronese, souborné malířské dílo
Odeon, Praha 1984
64 barevnýých reprodukcí+ text.část
142 stran, pův.vazba s přebalem 4°
Stav: dobrý

Objednat 119,- Kč


katalog / catalogue
 Výstava obrazů, kreseb a grafiky Maxe Švabinského

Dům Umění, Mor.Ostrava 1933
16 č/b příloh
36 stran, pův.brož. 8°
Stav: ušpiněná obálka a na dvou místech natržená

Objednat 39,- Kč


Braunerová Alena
 Kouzlo keramiky a porcelánu

Práce, Praha 1978
56 bar. a č/b příloh
416 stran, pův.vazba s přebalem 8°
Stav: mírně poškozený přebal

Objednat 149,- Kč


kolektiv autorů
 Valentin Držkovic 1888-1948

Sdružení umělců slezských, Opava 1948
84 č/b vyobrazení
42 stran textu+84 stran příloh
135 stran, pův.brož. 4°
Stav: volně vloženo v pův.obálce

Objednat 65,- Kč


Copplestone Trewin
 Moderní umění

SNKLU, Praha 1965
množství bar. a č/b vyobrazení
edice Světové dějiny sv.30
100 stran, pův.vazba s přebalem 4°
Stav: místy podtrhaný text, jinak dobře zachováno

Objednat 79,- Kč


Kolektiv autorů
 Kalendář Mikoláše Alše

Ladislav Kuncíř, Praha 1947
usp. A.Lískovec
152 vyobrazení+textová část, pův.poloplát.vazba 4°
Stav: odřené rohy desek

Objednat 75,- Kč