Detektivky
Christie Agatha
Plavý kůň
Práce, Praha 1984
184 stran, pův.brož. 8°
Stav: na obálce skvrny, zažloutlé listy
Objednat 45,- Kč
Christie Agatha
Oznamuje se vražda
Vyšehrad, Praha 1970
219 stran, pův.brož. 8°
Stav: mírně odřená obálka
Objednat 45,- Kč
Christie Agatha
Třetí dívka
Čs.spisovatel, Praha 1977
232 stran, pův.brož 8°
Stav: dobrý
Objednat 45,- Kč
Christie Agatha
Deset malých černoušků / Past na myši / Neočekávaný host
Orbis, Praha 1965
edice Divadlo sv.81
276 stran, pův.brož. s přebalem 8°
Stav: mírně opotřebený přebal
Objednat 89,- Kč
Christie Agatha
Schůzka se smrtí
Lidové nakl., Praha 1970
216 stran, pův.vazba s přebalem 8°
Stav: mírně opotřebený přebal
Objednat 45,- Kč
Christie Agatha
Nakonec přijde smrt
Vyšehrad, Praha 1975
166 stran, pův.brož. 8°
Stav: dobrý
Objednat 45,- Kč
Christie Agatha
Čas přílivu / Tragédie o třech jednáních
Vyšehrad, Praha 1989
272 stran, pův.brož. 8°
Stav: na konci hřbetu natržená obálka asi 5cm
Objednat 45,- Kč
Christie Agatha
Nekonečná noc
Pravda, Bratislava 1973
text slovenky
230 stran, pův.vazba s přebalem 8°
Stav: dobrý
Objednat 45,- Kč
Christie Agatha
Muž v mlze
Odeon, Praha 1977
490 stran, pův.vazba s přebalem 8°
Stav: přebal v rozích potrhaný
Objednat 45,- Kč
Chse James Hadley
Tělo orchideje
Ametyst, Praha 1998
222 stran, pův.vazba 8°
Stav: dobrý
Objednat 49,- Kč
Leblanc Maurice
Affaira Kesselbachova 813
Nová dobr. Arsena Lupina
č/b ilustrace Jos.Kotík
Jan Kotík, Praha 1917
306 stran, poloplát.převazba 8°
Stav: dobrý
Objednat 69,- Kč
Doyle Arthur Conan
Vzpomínky na Sherlocka Holmese
Mladá fronta, Praha 1972
ilustr. Josef Hochman
243 stran, pův.vazba s přebalem 8°
Stav: přebal v rozích místy odřený a natržený, na hřbetě podlepený přebal
Objednat 55,- Kč
Gulik Robert van
Třikrát soudce Ti
Odeon, Praha 1990
390 stran, pův.vazba 8°
Stav: dobrý
Objednat 49,- Kč
Christie Agatha
Nakoniec príde smrť
Mladé léta, Bratislava 1986
text slovensky
220 stran, pův.brož. 8°
Stav: dobrý
Objednat 55,- Kč
Francis Dick
Start bez cíle
Olympia, Praha 1982
533 stran, pův.brož. 8°
Stav: obálka místy odřená
Objednat 45,- Kč
Cailová Carol
Utajené lži
X-Egem, Praha 1995
187 stran, pův.lamino vazba 8°
Stav: dobrý
Objednat 39,- Kč
Cornwellová Patricia
Za řekou Styx
Ikar/Knižní klub, Praha 2000
318 stran, pův.vazba s přebalem 8°
Stav: stránky na okrajích zvlněné-polito
Objednat 45,- Kč
Christie Agatha
Zlo pod slnkom / Po pohrebe / Mačka medzi holubmi
Slovenský spisovatel´, Bratislava 1979
obal, vazba a ilustrace Lubomír Longauer
580 stran, pův.vazba s přebalem 8°
Stav: mírně natržený obal
Objednat 39,- Kč
Pat Joe
Tygří sdrce
J.Steinbrener, Vimperk 1946
232 stran, pův.poloplát.vazba 8°
Stav: desky po okrajích zejména v rozích odřené
Objednat 49,- Kč
Bradbury Ray
Smrt je vždycky osamělá
Práce, Praha 1992
ilustr. Josef Mištera
262 stran, pův.brož. 8°
Stav: ohnutý roh desek
Objednat 59,- Kč
Christie Agatha
Třetí dívka
Čs.spisovatel, Praha 1971
obálka Kamil Lhoták
228 stran, pův.brož. 8°
Stav: obálka na hřbetě vyšisovaná a mírně natržená, místy ušpiněná
Objednat 45,- Kč
Christie Agatha
Vlak z Paddingtonu
Čs.spisovatel, Praha 1982
252 stran, pův.brož. 8°
Stav: dobrý
Objednat 55,- Kč
Frýbort Pavel
Přesilová hra
Mladá fronta, Praha 1990
230 stran, pův.vazba s přebalem 8°
Stav: dobrý
Objednat 45,- Kč