Levný antikvariát


Avantgarda / Obálky

sešit č. 13
 Ilustrovaný zeměpis

Ústřední nakl., Praha nedat. /30.léta/
fotomontážní obálka sign.J.Šváb
Stav: dobrý

Objednat 65,- Kč


Hüttel J. / Matějček A. / Wirth Z.
 Průvodce po Národním divadle v Praze

Státní nakl., Praha 1933
obálka a typo L.Sutnar
16 č/b příloh
34 stran, pův.brož. 8°
Stav: dobrý

Objednat 75,- Kč


Vasić Dragiša
 Bubeník Resimić

L.Mazáč, Praha 1938
obálka a typo Fr.Muzika
190 stran, pův.brož. 8°
Stav: zadní strana obálky zašpiněna

Objednat 89,- Kč


časopis / journal
 Blok roč.II. / č.10.

časopis pro umění
O společenské funkci umění
Blok, Brno 1948
obsahuje množství č/b a bar.vyobrazení
obálka a typo A.Jero
pův.sešit 4°
Stav: dobrý

Objednat 99,- Kč


Lacina Václav
 Plechový bubínek

Melantrich, Praha 1945
obálka a kresba O.Mrkvička
84 stran, pův.brož. 8°
Stav: obálka na hřbetě mírně odřená

Objednat 89,- Kč


Bucková Pearl S.
 Matčin osud

Družstevní práce, Praha 1941
vazba a vstupní kresba Toyen
240 stran, pův.celoplát.vazba 8°
Stav: vazba na hřbetě mírně odřená

Objednat 89,- Kč


Cipr Josef
 Venkovská pošta

Družstvo Moravského kola spisovatelů, Praha 1929
obálka a frontispis Petr Dillinger
98 stran, pův.brož. 8°
Stav: dobrý, částečně nerozřezáno

Objednat 65,- Kč


časopis / journal
 Panorama V. - VI.

Družstevní práce, Praha 1928/29
svázány dva půlročníky
množství č/b vyobrazení
164+313 stran, poloplát.převazba 8°
Stav: dobrý

Objednat 99,- Kč


časopis / journal
 Magazín DP /kompletní IV.ročník/

Družstevní práce, Praha 1936-37
foto mj.J.Sudek,K.Plicka
ilustrace Fr.Bidlo,J.Lada aj.
320 stran, poloplát.převazba 8°
Stav: dobrý, na titulním listu vlast.razítko

Objednat 499,- Kč


Vlček František J.
 Povídka mého života

Družstevní práce, Praha 1929
foto na obálce Josef Sudek
obsahuje 30 č/b foto
obálka vevázaná na konci knihy
400 stran, pův.celoplát.vazba 8°
Stav: dobrý

Objednat 99,- Kč


Szabó Desider
 Pomoc!

Družstevní práce DP Praha 1930
Živé knihy sv.65
vevázané obálky, vazba a il. Antonín Pelc
typo Ladislav Sutnar
340 stran, pův. celoplát.vazba 8°
Stav: dobrý

Objednat 129,- Kč


Wells H.G.
 Manželství

Družstevní práce, Praha 1925
obálka Karel Čapek
pův.obálka vevázána na konci knihy
416 stran, pův.polokož.vazba 8°
Stav: vlast.razítko na titulu jinak dobře zachováno

Objednat 349,- Kč


Heye Artur
 Cestou dobrodružství

Vlad.Orel, Praha 1930
obálka J.Štyrský
272 stran, převazba s vevázanou ob. 8°
Stav: dobrý

Objednat 169,- Kč


Zatloukal Jaroslav
 Morava

J.a M. Stejskal, Brno 1940
graficky upravil Zdeněk Rossmann
množství č/b vyobrazení na příl.
64 stran, pův.brož. 4°
Stav: obálka po okrajích mírně otřepená, na hřbetě místy odřená

Objednat 199,- Kč


Kopta Josef
 Hodiny a sen

Melantrich, Praha 1941
fotomont.obálka anonym
92 stran, pův.brož. 8°
Stav: obálka po okrajích místy drobné ztráty a natržení

Objednat 79,- Kč


Disman Miloslav
 Paprsek

Melantrich, Praha 1946
obálka Toyen
240 stran, pův.brož. 8°
Stav: dobrý, pouze na koncích hřbetu drobně opotřebená obálka

Objednat 79,- Kč


Zielens Lode
 Žlutá růže

L.Mazáč, Praha 1936
obálka Fr.Muzika
152 stran, pův.brož. 8°
Stav: obálka mírně ušpiněná

Objednat 65,- Kč



 Almanach akademického spolku Dobroslav

Dobroslav, Hradec Králové 1928
obálka a typo anonym
86 stran + dobové reklamy, pův.brož. 8°
Stav: dobrý

Objednat 65,- Kč



 Litanie z Atlanty

Jaroslav Kohoutek, Praha 1938
obálka a typo Ant.Strnadel
edice Blok
61 stran, pův.brož. 8°
Stav: hřbet odřený a natržený

Objednat 75,- Kč


Doeblin Alfred
 Valdštejn

Družstevní práce, Praha 1931
typo a obálka Ladislav Sutnar
vazba Jaroslav Šváb
940 stran, pův.celoplát.vazba s vevázanou obálkou 8°
Stav: dobrý

Objednat 129,- Kč


Havelka Emanuel
 Za slunce i dešťů

Fr.Obzina, Vyškov 1941
obálka Bedřich Saně
37 stran, pův.brož. 8°
Stav: obálka po okrajích mírně opotřebená

Objednat 59,- Kč


Nový Karel
 Rybaříci na Modré zátoce

Českosl.grafická unie,Praha 1936
ilustrace a obálka Toyen
typo L.Sutnar
85 stran, pův.brož. 8°
Stav: kousky obálky chybí viz.obr.,zadní strana obálky částečně oddělena od hřbetu

Objednat 129,- Kč


kolektiv
 Kdo vytváří divadlo?

Ústav pro učebné pomůcky prům.odbor.škol, Praha 1944
obálka a typo Miroslav Kouřil
78 stran, pův.brož. 8°
Stav: obálka mírně zažloutlá, horní roh chybí viz.obr.

Objednat 59,- Kč


Geest K. Van Der
 Plujeme do Indie

Plzákovo nakl., Praha 1946
obálka Toyen
300 stran, pův.vazba s přebalem 8°
Stav: obálka po okrajích mírně opotřebená

Objednat 79,- Kč


Stříbrný Jiří
 TGM a 28.říjen

Tempo, Praha 1938
obálka a typo O.Nedbal
6 č/b fotopříloh
168 stran, pův.brož. 8°
Stav: dobrý

Objednat 49,- Kč