Dobrodružná
Bělíková Alena
Kletba milionů
Krásný román č.220
Praha 1941
32 stran, pův.sešit 4°
Stav: obálka po okrajích a na hřbetu místy natržená, horní roh částečně ohnutý
Objednat 69,- Kč
Mrázová Hana
Dobrodružství hrdinného Odyssea
Nakl., Družstvo Máje, Praha 1948
ilustrace Andrej Bělocvětov
162 stran, pův.poloplát.vazba 8°
Stav: vazba mírně ušpiněná
Objednat 49,- Kč
Verne Jules
Na vlnách Orinoka
SNDK, Praha 1959
310 stran, pův.vazba 8°
Stav: mírně odřené hrany desek
Objednat 79,- Kč
Erenburg Ilja
Neobyčejná dobrodružství Julia Jurenita a jeho žáků
Odeon, Praha 1966
ilustr. Adolf Hoffmeister
typo Vladimír Šmerda
208 stran, pův.vazba s přebalem 8°
Stav: velmi dobrý
Objednat 55,- Kč
Seton E.T.
Dva divoši
Albatros, Praha 1971
edice KOD sv.60
378 stran, pův.lamino vazba 8°
Stav: dobrý
Objednat 55,- Kč
Burroughs E.R.
Tarzan a trpasličí lidé
Paseka, Praha 1994
123 stran, pův.vazba s přebalem 8°
Stav: dobrý
Objednat 49,- Kč
Burroughs E.R.
Tarzanův návrat
Paseka, Praha 1992
187 stran, pův.vazba s přebalem 8°
Stav: dobrý
Objednat 49,- Kč
Twain Mark
Cesty Toma Sawyera
J.Otto, Praha nedat.
160 stran, pův.celoplát.vazba 8°
Stav: dobrý, na titulu razítka
Objednat 249,- Kč
Ibáněz V.Blasco
Mare nostrum
M.Nebeský, Praha 1923
ilustrace V.Čutta
544 stran, pův.celoplát.vazba 8°
Stav: dobrý, vlast.razítko na titulu
Objednat 89,- Kč
Goodchild George
Zlatá horečka
Sfinx-Janda, Praha 1929
286 stran, pův.celoplát.vazba 8°
Stav: na titulu vlast.razítko, u titulního listu drobně uvolněna vazba
Objednat 45,- Kč
Verne Jules
Matyáš Sandorf
Nový hrabě Monte Christo
Albatros, Praha 1988
440 stran, pův.vazba s přebalem 8°
Stav: přebal v rozích a na konci hřbetu natržený
Objednat 65,- Kč
Verne Jules
Se Země na Měsíc
Mladá fronta, Praha 1956
292 stran, pův.poloplát.vazba 8°
Stav: desky v rozích a po okrajích drobně odřené
Objednat 75,- Kč
Verne Jules
Patnáctiletý kapitán
SNDK, Praha 1958
362 stran, pův.vazba s přebalem 8°
Stav: přebal u záložek, v rozích a na konci hřbetu natržený a odřený
Objednat 69,- Kč
Kosina Miloš
Jezdec ze severu
Smolíková-Mečířová, Praha 1948
obálka Miloš Novák
130 stran, pův.vazba s přebalem 8°
Stav: přebal po okrajích místy natržený, na hřbetě chybí více jak polovina přebalu
Objednat 69,- Kč
Hloucha Karel
Podivuhodné Jiříčkovo cestování
Jos.R.Vilímek, Praha 1925
ilustrace S.Hudeček a V.Černý
202 stran, pův.poloplát.vazba 8°
Stav: desky na přední straně ušpiněné, opravovaná vazba-lepidlem přilepený hřbet, na předsádce nesouvisející věnování
Objednat 65,- Kč
Augusta Josef / Burian Zdeněk
Z pradějin tvorstva
Orbis, Praha 1953
obálka, vazba Zdeněk Burian
18 č/b obr.příloh
210 stran, pův.vazba s přebalem 8°
Stav: mírně odřený přebal
Objednat 65,- Kč
Foglar Jaroslav
Boj o první místo
Blok, Brno 1970
jako samostatná příloha Hra
"Cestování po tábořištích"
104 stran, pův.brož. 8°
Stav: dobrý
Objednat 45- Kč
kolektiv autorů
Rychlé šípy 1/8
Puls, Ostrava 1970
36 stran, pův.sešit 4°
Stav: obálka výrazně ušpiněná, na hřbetě prodřená
Objednat 35,- Kč
Johns W.E.
Biggles a bitva o Anglii
Riopress, Praha 1997
168 stran, pův.vazba 8°
Stav: dobrý
Objednat 55,- Kč
Cooper James Fenimore
Lodivod
Albatros, Praha 1973
edice KOD sv.126
254 stran, pův.vazba 8°
Stav: dobrý
Objednat 55,- Kč
Cooper J.F.
Poslední Mohykán
SNDK, Praha 1961
KOD sv.53
ilustr. Vladimír Vraštil
406 stran, pův.lamino vazba 8°
Stav: odřený spodní roh desek
Objednat 49,- Kč
Stevenson R.L.
Černý šíp
SNDK, Praha 1959
edice KOD sv.33
266 stran, pův.vazba 8°
Stav: dobrý
Objednat 55,- Kč