Levný antikvariát


Zdeněk Burian

Hanstein O.
 Tureček Ali

Jos.R.Vilímek, Praha 1932
ilustrace Zdeněk Burian
319 stran, pův.celoplát.vazba 8°
Stav: hřbet skoro celý oddělen od vazby v dolní části je hřbet nalomený viz.obr,zadní strana desek zašpiněná, na předsádce lehce uvolněná vazba listy drží

Objednat 59,- Kč


May Karel
 Karavana otroků

Albatros, Praha 1972
ilustr. Zdeněk Burian
388 stran, pův.brož. 8°
Stav: mírně opotřebené desky

Objednat 89,- Kč


Štorch Eduard
 Bronzový poklad

SNDK, Praha 1960
obálka a č/b ilustrace Zdeněk Burian
165 stran, pův.poloplát.vazba s nálep.obálkou 8°
stav: dobrý, odřené rohy desek

Objednat 35,- Kč


časopis / journal
 Širým světem roč. XII.

Čs.grafická unie, Praha 1935
ilustrace Zdeněk Burian aj.
588 stran, poloplát.převazba 4°
Stav: dobrý

Objednat 99,- Kč


May Karel
 Černý mustang

SNDK, Praha 1968
edice KOD sv.108
ilustrace Zdeněk Burian
208 stran, pův.lamino vazba 8°
Stav: na horním konci desek mírně opotřebená vazba

Objednat 49,- Kč


Štorch Eduard
 Osada Havranů

SNDK, Praha 1965
ilustrace Zdeněk Burian
130 stran, pův.lamino vazba 8°
Stav: velmi dobře zachováno

Objednat 49,- Kč


Štorch Eduard
 Hrdina Nik

SNDK, Praha 1968
edice KOD sv.102
ilustr. Zdeněk Burian
173 stran, pův. vazba 8°
Stav: dobrý

Objednat 49,- Kč


May Karel
 Vinnetou 1+2

Albatros, Praha 1987
ilustrace Zdeněk Burian
410+381 stran, pův.lamino vazby 8°
Stav: dobrý

Objednat 119,- Kč


May Karel
 Petrolejový princ

Albatros, Praha 1970
ilustr. Zdeněk Burian
317 stran, pův.brož. 8°
Stav: vybledlé desky, ohnuté rohy desek

Objednat 65,- Kč


Štorch Eduard
 Minehava

Albatros, Praha 1988
ilustr. Zdeněk Burian
251 stran, pův.vazba s přebalem 8°
Stav: dobrý

Objednat 55,- Kč


Novák Jaroslav
 Statečná srdce

Leprez/Junácká edice, Praha 1992
ilustr. Zdeněk Burian
159 stran, pův.brož. 8°
Stav: dobrý

Objednat 69,- Kč


May Karel
 Vinnetou 1+2+3

SNDK, Praha 1967
ilustr. Zdeněk Burian
322+312+296 stran, pův.brož. 8°
Stav: skvrnité předsádky, u 2. a 3.d.natržený roh hřbetu, opotřebované obálky

Objednat 99,- Kč


May Karel
 Syn lovce medvědů

Albatros, Praha 1969
edice KOD sv.18
ilustrace Zdeněk Burian
216 stran, pův.vazba 8°
Stav: dobrý

Objednat 59,- Kč


May Karel
 Syn lovce medvědů

SNDK, Praha 1964
ilustrace Zdeněk Burian
272 stran, pův.vazba 8°
Stav: dobrý

Objednat 39,- Kč


Štorch Eduard
 Bronzový poklad

Albatros, Praha 1979
ilustrace Zdeněk Burian
172 stran, pův.vazba s přebalem 8°
Stav: dobrý

Objednat 45,- Kč


Augusta Josef
 U pravěkých lovců

SPN, Praha 1971
ilustrace a obálka Zdeněk Burian
163 stran, pův.lamino vazba 8°
Stav: dobrý

Objednat 75,- Kč


May Karel
 Vinnetou I. - II.

Albatros, Praha 1976
ilustrace Zdeněk Burian
410+382 stran, pův.brož. 8°
Stav: mírně opotřebené obálky po okrajích

Objednat 99,- Kč


May Karel
 Duch Llana estacada

Albatros, Praha 1970
ilustr. Zdeněk Burian
179 stran, pův.brož. 8°
Stav: mírně odřená obálka po okrajích

Objednat 55,- Kč


May Karel
 Pouští a prérií

Albatros, Praha 1974
ilustr. Zdeněk Burian
211 stran, pův.brož. 8°
Stav: zažloutlý hřbet

Objednat 49,- Kč


May Karel
 Petrolejový princ

Albatros, Praha 1991
ilustr. Zdeněk Burian
317 stran, pův.brož. 8°
Stav: dobrý

Objednat 59,- Kč


Štorch Eduard
 Osada havranů

SNDK, Praha 1962
ilustrace Zdeněk Burian
130 stran, pův.vazba 8°
Stav: mírně odřené hrany desek

Objednat 45,- Kč


Augusta Josef
 Zavátý život

SPN, Praha 1971
ilustrace Zdeněk Burian
176 stran, pův.vazba 8°
stav: dobrý

Objednat 65,- Kč


Čečetka F.J.
 Tělo, svět, ďábel

Václav Pavlík, Praha 1941
obálka Zdeněk Burian
258 stran, převazba s nal.pův.obálkou 8°
Stav: dobrý

Objednat 45,- Kč


Čečetka F.J.
 Černé oči

Václav Pavlík, Praha 1941
obálka Zdeněk Burian
348 stran, převazba s nal.pův.obálkou 8°
Stav: dobrý

Objednat 45,- Kč


Čečetka F.J.
 Don Juan

Václav Pavlík, Praha 1941
obálka Zdeněk Burian
268 stran, převazba s nal.pův.obálkou 8°
Stav: několik posledních listů uvolněno z vazby

Objednat 45,- Kč